Zaproszenie na III wycieczkę rowerową „W poszukiwaniu babiego lata”

Informuję, że region IPA Tarnów w dniu 21.10.2017 roku organizuje dla swoich członków, ich rodzin oraz sympatyków wycieczkę rowerową  „W poszukiwaniu babiego lata”.
Zbiórka i wyjazd w dniu 21.10.2017 roku o godzinie 9.30 na parkingu przed budynkiem PSP Tarnów ul. Błonie. Po zapoznaniu uczestników z podstawowymi zasadami poruszania się po drogach publicznych udamy się na przejażdżkę. Trasa wycieczki będzie prowadzić przez Las Lipie, Wola Rzędzińska, wzdłuż torów kolejowych do m. Jodłówka- Wałki i dalej do Pogórskiej Woli. Zakończenie przejazdu na terenie leśniczówki Koła Łowieckiego Dzik, połączone z uroczystym ogniskiem. Trasa wycieczki (około 25 km) przebiegać będzie większości bocznymi drogami i po płaskim terenie, pozwoli to na udział średnio zaawansowanych rowerzystów. Na czas wycieczki całkowitą odpowiedzialność za podopiecznych ponoszą rodzice bądź opiekunowie. Zaopatrzenie w prowiant i napoje, na czas wycieczki każdy z uczestników organizuje sobie we własnym zakresie. Istnieje możliwość uzupełnienia artykułów spożywczych w sklepikach na całej trasie przejazdu. Po zakończeniu ogniska powrót we własnym zakresie.

Zapisy chętnych na wyjazd przyjmuje kol. Wacław Serwin tel. 501936626 lub drogą elektroniczną na adres wacekserwin@gazeta.pl do dnia 19.10.2017 roku.

Uwaga: W przypadku nie sprzyjających warunków atmosferycznych, Zarząd zastrzega sobie  możliwość zmiany terminu imprezy.