Galeria

“Bo gdzie jeszcze ludziom tak dobrze jak tu? Tylko we Lwowie…”

Region IPA Tarnów zorganizował w dniach 20 – 23 września 2018 roku dla swoich członków i sympatyków wycieczkę do Lwowa. Trasę z Tarnowa do Lwowa z przesiadką w Przemyślu pokonaliśmy pociągiem, na miejscu czekał na nas wspaniały organizator – Edward, który zadbał o nasze noclegi, przewodnika i poczucie bezpieczeństwa.

IPA Tarnów na spływie kajakowym rzeką Bug

W dniach 7 - 8 lipca 2018 roku Region IPA Tarnów zorganizował dla swoich członków, sympatyków oraz ich rodzin dwudniowy spływ kajakowy po rzece Bug wzdłuż granicy polsko-białoruskiej (woj. lubelskie) na odcinku Różanka – Sławatycze – Szostaki. Część 16-osobowej grupy rozpoczęła przygodę już w piątek 6 lipca, przyjeżdżając na miejsce noclegowe – do agroturystyki p. Kasi w miejscowości Liszna, gdzie w towarzystwie uroczych gospodarzy spędziliśmy wspaniale ciepły wieczór, chłonąc niezwykłą ciszę poleskiej krainy. 

III Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Zarządu IPA Nowy Sącz

W dniu 30 czerwca 2018 roku drużyna IPA Tarnów po raz pierwszy wzięła udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Zarządu IPA Nowy Sącz pod patronatem honorowym Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu oraz Prezydenta Miasta Nowego Sącza. W Turnieju rozgrywanym na obiektach sportowych znajdujących się na terenie Instytutu Kultury Fizycznej PWSZ w Nowym Sączu, wzięło udział 6 drużyn, w tym drużyny z Zagrzebia i Popradu. Zespoły rywalizowały w 6 osobowych składach, zaś zmiany odbywały się systemem hokejowym.