Galeria

Fotorelacja ze spływu rzeką Wieprz - czerwiec 2017

W dniach 24-25 czerwca 2017 roku Region IPA Tarnów zorganizował dla swoich członków oraz ich rodzin dwudniowy spływ kajakowy po rzece Wieprz, woj. lubelskie. Tradycyjnie dopisywały dobre humory, które były dopełnieniem pięknych widoków i miłej atmosfery podczas biwakowania :)

Relacja z rajdu rowerowego z okazji Święta Niepodległości - 2017

W chłodne jesienne, ale słoneczne przedpołudnie, przy Grobie Nieznanego Żołnierza w Tarnowie zebrali się uczestnicy rajdu z okazji Święta Niepodległości. Wszyscy rowerzyści wyposażeni zostali w flagi o barwach narodowych. Po zapaleniu zniczy, zwartą grupą udaliśmy się w dalszą drogę. Następnym celem był cmentarz wojenny nr 200 przy ul. Chyszowskiej w Tarnowie. Chwila zadumy, spacer po nekropolii, zdjęcia pamiątkowe i na „koń”. Opuszczamy granice miasta, aby udać się do Biskupic Radłowskich, gdzie na terenie przysiółku Zawodzie znajduje się kolejny cel trasy tj.

FOTORELACJA Z III RAJDU ROWEROWEGO „W POSZUKIWANIU BABIEGO LATA”

W dniu 21.10.2017 roku przy lekko zamglonym niebie wyruszyliśmy na rowerach „w poszukiwaniu babiego lata”. Na starcie tegorocznego rajdu stanęło 15 osób. W związku z tym, iż w tym roku chęć udziału zgłosili tylko dorośli osobnicy, podjęliśmy decyzję o znacznym wydłużeniu naszej eskapady. Po krótkim instruktażu odnośnie przestrzegania przepisów ruchu drogowego wyruszyliśmy w drogę. Trasa przebiegała drogą serwisową wzdłuż autostrady A4 w kierunku Nowych Żukowic, a następnie leśnymi duktami, pięknie wybarwionymi przez jesień do m. Stary Jawornik i dalej do m.