Galeria

IPA Tarnów na spływie kajakowym rzeką Bug

W dniach 7 - 8 lipca 2018 roku Region IPA Tarnów zorganizował dla swoich członków, sympatyków oraz ich rodzin dwudniowy spływ kajakowy po rzece Bug wzdłuż granicy polsko-białoruskiej (woj. lubelskie) na odcinku Różanka – Sławatycze – Szostaki. Część 16-osobowej grupy rozpoczęła przygodę już w piątek 6 lipca, przyjeżdżając na miejsce noclegowe – do agroturystyki p. Kasi w miejscowości Liszna, gdzie w towarzystwie uroczych gospodarzy spędziliśmy wspaniale ciepły wieczór, chłonąc niezwykłą ciszę poleskiej krainy. 

III Międzynarodowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Zarządu IPA Nowy Sącz

W dniu 30 czerwca 2018 roku drużyna IPA Tarnów po raz pierwszy wzięła udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Zarządu IPA Nowy Sącz pod patronatem honorowym Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu oraz Prezydenta Miasta Nowego Sącza. W Turnieju rozgrywanym na obiektach sportowych znajdujących się na terenie Instytutu Kultury Fizycznej PWSZ w Nowym Sączu, wzięło udział 6 drużyn, w tym drużyny z Zagrzebia i Popradu. Zespoły rywalizowały w 6 osobowych składach, zaś zmiany odbywały się systemem hokejowym.

„MUNDUR NA ROWERZE” w Regionie IPA Tarnów

Członkowie Regionu IPA Tarnów wzięli udział w II edycji ogólnopolskiej sztafety mundurowej MUNDUR NA ROWERZE na etapie Tarnów – Nowy Wiśnicz.  W dniu 20 czerwca 2018 roku siedemnastoosobowa grupa - policjantów i sympatyków służb mundurowych – w tym członkowie IPA Region Tarnów, wyruszyli sprzed Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie kilkanaście minut po godzinie 9.00 aby po pokonaniu blisko 50 km odcinka przekazać żółte bransoletki paracordowe - symbole sztafety- funkcjonariuszom ZK Nowy Wiśnicz, którzy wyruszyli w dalszą trasę.